#PokrajKocham #PokrajNienawidzę

Lewacki reżyser zatrzymany za narkotyki

Opublikowany: Piątek, 25 maj 2018
Narodowa Organizacja Turystyczna
Weź udział w sondzie
o naszym kraju
Pokraj kocham
10%
Pokraj nienawidzę
90%

Dziś w nocy na planie filmu „Emilia Pe, czyli życie ojczyźnie oddane” aresztowany został reżyser Salomon Ancymonowicz. Według policji przyczyną aresztowania były narkotyki.

Salomon Ancymonowicz, reżyser wulgarnych komedii, znany ze swojej lewackości i antypokrajskiej postawy, został dziś w nocy aresztowany. Według nieoficnalnych danych był wieloletnim klientem handlarza narkotyków Józefa K., znanego jaki diler celebrytów.

Józef K. już od wielu lat przebywa w areszcie. Jego zeznania przyczyniły się do zatrzymania wielu pokrajskich artystów, zamieszanych w proceder narkotykowy.

- Józef K. przypomniał sobie ostatnio, że również reżyser Salomon Ancymonowicz zaopatrywał się u niego w odurzające wiktuały – mówi rzecznik farszawskiej prokuratury Achacy Laptaczka. – Co więcej, będący wielkim skrupulantem diler K. zdołał wszystkie transakcje z Salomonem Ancymonowiczem zapisać do swojego zeszyciku, w którym umieszczał każdego klienta. Z zapisków okazało się, że proceder trwał lata. W tej sytuacji prokuratura nie mogła dłużej zwlekać i wydała nakaz aresztowania reżysera degenerata.

Ze względu na zwyrodnienie aresztowanego, prokuratora zdecydowała się ujawnić jego nazwisko do wiadomości publicznej.

Prace nad filmem „Emilia Pe, czyli życie ojczyźnie oddane” zostały przerwane. Producenci już szukają innego reżysera, który dokończy dzieło. Przypominamy, że główną rolę w tej wielkoformatowej produkcji odgrywa ulubienica pokrajskiej publiczności, Anna Glass.